tel. +48 884 695 259
znajdź nas
pobierz katalog
Słownik pojęćFiltruj: wszystkie / ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ


Aerozole znakujące

służą do wyrazistego oznakowania powierzchni, elementów, punktów (geodezyjne repery).

Akcesoria do luster

Dodatkowe elementy pozwalają zamontować lustra w wybranym miejscu hali produkcyjnej, przy wyjeździe z posesji, przy pasie drogowym, w tym: słupy i uchwyty do montażu do luster.

Barierki koncertowe

Przenośne bariery mające na celu wygrodzenie strefy wyłączonej z ruchu pojazdów podczas imprez masowych. Ich głównym celem jest zapewnienie kontroli przed napierającym tłumem np. podczas koncertów lub innych wystąpień publicznych.

Bariery drogowe ochronne

Urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego stosowane w miejscach wąskich przejść, wzdłuż dróg tranzytowych w celu zapobiegania zjechania pojazdu z jezdni lub umyślnego zaparkowania w strefie przeznaczonej do ruchu pieszych i rowerzystów.

Bariery koncertowe

Przenośne bariery mające na celu rozgraniczenie strefy wyłączonej z ruchu pieszych i wszelkiego rodzaju pojazdów podczas imprez masowych, ich głównym celem jest zapewnienie kontroli przed napierającym tłumem m.in. podczas koncertów lub innych wystąpień publicznych.

Bariery miejskie

Ozdobne barierki miejskie mające na celu ochronę ludzi, budynków i przeszkód znajdujących się w pobliżu jezdni. Dzięki zastosowaniu odpowiednich form wykończenia bariery idealnie komponują się z architekturą miejską wprowadzając ład i porządek, pełnią funkcję reprezentacyjną i ozdobną.

Bariery ochronne

gwarantują bezpieczeństwo m.in. różnego rodzaju formom roślinności, elementom małej architektury miejskiej, stosowane są przy ulicach, ciągach pieszych, wykorzystywane również jako bariery przenośne.

Bariery przenośne

pozwalają na szybkie, czasowe wygrodzenie stref komunikacji. Służą również do tymczasowej ochrony, segregacji ruchu podczas imprez masowych, zabezpieczenia miejsc wykopów i prac budowlanych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo bariery wykonane ze stali ocynkowanej ogniowo, malowane lub bariery z PCV.

Blokady parkingowe

stosowane są w celu zabezpieczenia miejsca postojowego przed zaparkowaniem niepożądanych pojazdów oraz kontroli dostępu w miejscach dojazdów do budynków (tunele, alejki, ścieżki). Blokady parkingowe stosowane są zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynków. Zamykane na kluczyk zamykane na kłódkę.

Kabiny wyborcze

Stanowiska do głosowania, osłonięte miejsca przeznaczone dla wyborców w celu oddania głosu, zapewniają odpowiednie warunki dla osób biorących udział w głosowaniu, wyborach, zgodnie z zasadą tajności głosowania, obudowane kabiny wyborcze mogą być dodatkowo wyposażone w odpowiednie zasłonki.

Strony

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2012 - 2024 BARIERY-MIEJSKIE.PLProjekt:Wykonanie:
Kontakt
z doradcą
X

Czy chcesz aby nasz doradca skontaktował się z Tobą?

Konsultant
CAPTCHA
Zabezpieczenie przed automatycznym wysyłaniem spamu.
Image CAPTCHA
Wprowadź widoczne znaki.